Antivirus Body Armor 6 ks

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Balení obsahuje 6 ks.
Pozor, podávat vychlazené, kombucha je živá a v teple tlakuje. Otevírejte opatrně.
Dostupnost Objednáno
480 Kč    
Značka STAR OF DAVIDSON
Kategorie Doplňky stravy
 
ANTIVIRUS BODY ARMOUR
Přes dva tisíce let starý židovský recept pro posílení imunity.V minulosti ho používala komunita v boji proti moru.
Originální ABA Kombucha je zelený čaj, který se smíchá s přátelskými bakteriemi a kvasnicemi, a nechává se fermentovat, až vznikne typicky silně chutnající, osvěžující nápoj, který se tímto způsobem vyrábí více než 2200 let.
   
ABA Kombucha značky STAR OF DAVIDSON je unikátní díky BIO kvalitě použitých přísad a osvěžující, perlivé chuti. Lze ji doporučit každému, kdo hledá přírodní cestu k revitalizaci – řada obsažených živin pomáhá se spoustou pochodů a funkcí. Tato receptura kromě houby kombuchy využívá síly jak zázvoru, tak i česneku.Produkt je Kosher certifikován.
 
Produkt je vhodný pro všechny orientované na:
 
- Obohacení stravy o životabudič
- Posílení energetické hladiny
- Stav trávícího traktu
- Obranyschopnost
 
Balení: 330 ml
Balení obsahuje 6 ks nápoje.
 
Použití: Neprotřepávatdoporučujeme před konzumací uchovávat v chladu, usazeniny na dně nejsou závada. Nádoba je pod tlakem, otevírejte opatrně.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí. Obsahuje až 1,2 % alkoholu.
 
Složení: Plzeňská voda, bio třtinový cukr, vitamín C, česnek, cibule, zázvor, japonský bancha bio zelený čaj, kombucha, kvasinky, živé kultury.