Designová rouška COLLAB PARALELNÍ POLIS A STAR OF DAVIDSON

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Balení obsahuje 3 ks roušky a příslušenství.

Designová ochrana tváře s nanofiltrem.

Dostupnost Skladem
300 Kč    
Značka COLLAB PARALERNÍ POLLIS A STAR OF DAVIDSON
Kategorie Respirátory
Záruka 1 rok
 

statement

Je fuk, jestli nám začíná druhá, nebo pokračuje první vlna. Je fuk, co nám káže vláda. Rozhodně nám ale není jedno, že pokud nebudeme všichni solidární k druhým, tak se budou dít věci. Paralelní Polis reagovala na jaře a reagujeme i tentokrát. Jako jedni z prvních jsme vysvětlovali, jak si snadno ušít roušku, tentokrát jsme se rozhodli, že pro Vás roušku připravíme. Naše roušky jsou unikátní designem, snadným nastavením velikosti, variantou pro fousáče, ale především tím, že součástí roušky je i filtr z nanovláken, který sám o sobě zachytí 96.9% bakterií a virů. Tak, jak s rouškou budete zacházet, tak účinná bude.

Design:

Největším problémem u roušek i respirátorů je především to, že prakticky neexistuje univerzální tvar. Po mnoha pokusech a pozorování toho, jak s rouškami lidé na obličeji pracují, vyšel jako nejfunkčnější tvar takový, který si bude moci uživatel sám nastavit tak, aby vyhovoval nejlépe tvaru jeho obličeje. Nejzásadnější jsou tři rozměry, tedy poměry mezi ušima, nosem a bradou. Na naší roušce si všechny tyto poměry můžete nastavit tak, aby Vám rouška ideálně seděla a aby Vás i okolí co nejlépe chránila. Na požádání můžeme dodávat i svorku na nos, která sevře roušku u kořene nosu tak, že budete dýchat opravdu pouze přes STAr of davidson filtr.

TECHNOLOGIE:

Naše roušky jsou třívrstvé a skvěle drží tvar. Vnější a vnitřní část je tvořena netkanou textilií, vně černou a uvnitř bílou, aby bylo zřetelné její znečištění. Vnitřní vrstva je z Perlanu, netkané textilie ze 100% viskózy, atestované Státním zdravotním ústavem pro přímý styk s pokožkou a jejími výhodami jsou pevnost a odolnost. Perlan je příjemný na dotek, je snadno ekologicky odbouratelný a lze jej likvidovat i kompostováním. Zaušní gumičky jsou nastavitelné, stejně jako spodní část roušky, padne tedy každému dospělému člověku. Na kořen nosu si můžete upevnit přibalenou svorku, která vám utěsní otvory kolem nosu i očí. Roušku před zabalením do ochranného obalu ozařujeme UVC světlem, aby byla vždy absolutně sterilní. V balení také najdete návod na použití a přizpůsobení roušky.

NANO FILTR

Řezaná Nanotextilie Meltblown s filtrací 96.9 % blížící se FFP3 a gramáží 60g/m2.

Certifikováno VÚBP-ZL dle:
MELTBLOWN 60 – průnik 3,04%
ČSN EN ISO/IEC 17025:2018
ČSN EN 149:2001+A1:2009